4 Ekim 2012 – Webrazzi Summit

Türk Internet sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan Webrazzi Summit bu sene 4 Ekim 2012 tarihinde gerçekleşecek. Henüz programlar ilgili detaylar açıklanmamasına rağmen kayıtlar dolmak üzere. Bu da Webrazzi Summit’in var olan etkinlikler arasında yerini net olarak belirlemiş olduğunu göstermekte. Kayıt yaptırmak için forma http://summit.webrazzi.com/2012/ adresinden ulaşabilirsiniz.

webrazzi-summit

Geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de Point Hotel Barbaros’da gerçekleşen olan etkinlik, alan olan 2 kata yayılıyor olacak. Bu katılımı iki katına çıkartmasa bile 1500’lü rakamlara ulaştıracaktır. Facebook’tan, Gilt Grup’a farklı alanlarda bir çok firmadan konuşmacılar yer alacak. Girişimciler, büyük kurumların yanı sıra yatırım dünyasından da ilgi çekici isimler yer almakta. Ayrıca ilk kez bu sene Facebook Webrazzi Summit’e özel bir Workshop gerçekleştirecek. Henüz bu workshop’ın içeriğide paylaşılmış durumda değil.

Bu sene Türkiye ‘deki katılımcıların yanı sıra yurtdışında da belli bir oranda katılımcı bekleniyor. Özellikle yabancı yatırımcı ve iş ortağı arayışında olanların etkinliğe katılmasında fayda var. Etkinlik büyük bir zirve olmasının yanı sıra ciddi bir “Networking” imkanı da sağlamakta.

Etkinlik ile alakalı aklınıza gelebilecek tüm sorular ve detaylar için http://summit.webrazzi.com/2012/ adresini ziyaret etmeniz yeterli.


Yorum Yok
  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın